The International Design & Architecture Awards 2018

 

KONCEPCJA:

Podstawą dobrego projektu jest optymalne rozplanowanie układu wnętrza wydobywające estetyczne walory przestrzeni. Podczas opracowania koncepcji ważnym elementem jest wprowadzanie zasad ergonomii.

Usługa koncepcji polega na współpracy między naszą pracownią a Inwestorem. Podczas spotkań z Inwestorem architekt przedstawia kilka propozycji układu wnętrza.
Zamknięcie etapu koncepcji następuje w momencie, gdy Inwestor w pełni zaakceptuje projekt, na który składa się rzut budowlany z pełnym wymiarowaniem oraz rzut przedstawiający układ mebli, sanitariatów oraz gabaryty zabudowy meblowej.

WIZUALIZACJE 3D:

Inwestor otrzymuje najwyższej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3d projektowanego wnętrza.
Aby obejrzeć przykłady wizualizacji prosimy o zapoznanie sie z Fanpage Poco Design na Facebook

OPRACOWANIE TECHNICZNE:

Inwestor otrzymuje szczegółowe rysunki techniczne (rzuty oraz przekroje poprzeczne) z pełnym wymiarowaniem, uwzględnieniem projektu instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych jak również rysunki techniczne mebli zaprojektowanych indywidualnie do projektowanego wnętrza, jeśli takie meble w tym projekcie występują.

NADZÓR:

Nadzór autorski obejmuje wizyty architekta na budowie mające na celu kontrolę zgodności realizacji z projektem oraz udzielanie wykonawcy instrukcji. W ramach nadzoru oferujemy również dobór produktów konkretnych firm z konkretnych sklepów i katalogów.